BHP Ochrona

Produkty i Usługi BHP na najwyższym poziomie

BHP Ochrona

Każdy przedsiębiorca powinien zdawać sobie sprawę z faktu, że nie może dopuścić pracownika do pracy, do której wykonywania nie posiada wymaganych kwalifikacji lub umiejętności, a także dostatecznej znajomości przepisów oraz zasad BHP. Jeśli tego nie wie, bądź świadomie unika prowadzenia szkoleń z zakresu BHP to grozi mu kara nawet do 30 000 PLN. Nie pozwól, aby właśnie taki los spotkał twoją firmę!

Zorganizuj szkolenie

Nasza Firma działa na rynku ogólnopolskim i przedstawia cały wachlarz obowiązkowych szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz różnorodną ofertę.

Dzięki czemu pracownicy mogą bezpiecznie pracować, a pracodawcy spokojnie spać. Szkolenia organizowane i prowadzone przez naszych specjalistów to gwarancja, że czas na nie poświęcony nie będzie czasem straconym, a pracownicy zdobędą wymaganą wiedzę i umiejętności w sposób solidny i ciekawy.

To nieprawda, że szkolenia BHP muszą być nudne – na naszych nikt nie śpi i prawie nikt nie ziewa!

Co nas wyróżnia ?

- Partnerskie podejście w relacjach z klientem, umożliwiające wypracowanie najlepszych zindywidualizowanych rozwiązań.

- Pełna odpowiedzialność za zdrowie i życie ludzi, dla których świadczymy usługi oraz których otaczamy opieką.

-Pełny profesjonalizm przy doborze odpowiednich środków ochrony indywidualnej i zbiorowej pracowników w celu całkowitego wyeliminowania zagrożeń podczas wykonywanych prac.

- Mobilność, świadcząc usługi w każdym miejscu w kraju oraz w szczególnych sytuacjach również za granicą.

- Fachowość i doświadczenie w szkoleniach, nadzorze, doradztwie i projektach wdrożeniowych.